Афіцыйны сайт

Дасягненні 2016 - 2017 навучальнага года

Міжнародныя конкурсы

Міжнародны культурны праект «ByFest» (г.Мінск):

1.    Ансамбль «Незабудкі» у складзе Чэрскай Марыі і Шыманскай Кацярыны (настаўнікіЧэрская Т.В., Каралёва Т.В.)  - дыплом I ступені

2.    Ансамбль «Бусінкі» у складзе Амбражэвіч Аляксандры, Ганевіч Дар ' і, Асмольской Яны (настаўнік Чэрская Т.В.) –

3.    Ансамбль «Фіеста» у складзе Ганусевіч Д., Гарлуковіч А., Мацкевіч Д., Саванца Е., Свірскага А. (настаўнік Місюкевіч А.У.)

4.    Жвірбля Сняжана (настаўнік  Печкур Т.В.)

5.    Васілеўскі Вадім (настаўнік Крыніцкая Г.А.) – дыплом лаўреата III ступені

6.    Канавалова Маргарыта (настаўнік Нацэўская Г.Н.)


IIIМіжнародны фестываль-конкурс “Новыя вяршыні - 2017” (г.Мінск):

1.    Каржова Ульяна (настаўнік Дзянісова Н.А.) – сімпатыя журы

2.    Стэфаноўская Яна (настаўнік Мацкевич Г.В.) – дыплом фіналіста

3.    Кетрыс Ягор (настаўнік Лопух М.В.) – дыплом лаўрэата III ступені

4.    Кузьміч Аляксей (настаўнік Лопух М.В.) – дыплом I ступені

5.    Васілеўскі Вадзім (настаўнік Крыніцкая Г.А.) – сімпатыя журы

6.    Народны ансамбль народных інструментаў “Карусель” (кир.. Можэйка Ж.А.) - дыплом I ступени

7.    Народны ансамбль “Хорошее настроение” (кір. Крыніцкая Г.А.) - дыплом лаўрэата III ступені

8.    Дуэт ў складзе Мацкевіч Г.В. и Юрэвіча В.В. - сімпатыя журы

II Міжнародны конкурс выканаўцаў інструментальнай і вакальна-харавой музыкі імя Е.А.Глебава “Души серебряные струны” (г.Мінск): 

1.     Акулевіч Сняжана (настаўнік Каралёва Т.В.) - дыплом лаўрэата II ступені

XIIМіжнародны конкурс жывапісу і графікі  «На сваёй зямлі» (Смалявічы):

1.    Корзан Ілона

2.    Матулевіч Алена

3.    Пазняк Елізавета

4.    Рудэўская Вікторыя

5.    Харашаева Аляксандра

(настаўнік Ганевіч В.З.)

 

Рэспубліканскія конкурсы

V адкрыты конкурс мастацтваў «Зорны старт»:

1.    Айвазоўская Аліна (настаўнік Айвазоўская В.Ч.) - дыплом лаўрэата IIступені

 

VIадкрыты конкурс  мастацтваў “Хрустальная лира”:

1.    Айвазоўская Аліна (настаўнік Айвазоўская В.Ч.)  – сертыфікат

 

VI Рэспубліканскі конкурс піяністаў імя Л.И.Марголінай:

1.     Айвазоўская Аліна (настаўнік Каралёва Т.В.) – дыплом удзельніка

 

IV  Рэспубліканскі конкурс дзіцячага мастацтва «ЛьВенок» (Лідскі вянок):

1.     Ансамбль «Незабудки» у складзеЧэрскый Марыі і Шыманскай Кацярыны (настаўнікіЧэрская Т.В., Каралёва Т.В.)  - дыплом I ступені

2.     Худзінян Арсэн (настаўнікАсмольская І.В.) - дыплом фіналіста

3.     Зык Яна (настаўнік Буйко Г.Э.) – дыплом III ступені

4.     Канцавая Валерыя (настаўнік Буйко Г.Э.) – дыплом III ступенў

5.     Сямёнава Анастасія (настаўнік РагачоваА.Д.) - дыплом I ступені

6.     Ансамбль «Маячок» (настаўнік Буйко Г.Э.) – дыплом лаўрэата I ступені

7.     Хор «Созвучие» (настаўнік Буйко Г.Э.) – дыплом I ступені

8.     Канавалава Маргарыта (настаўнік Нацэўская Г.Н.) - дыплом III ступені

9.     Жвірбля Сняжана (настаўнік Печкур Т.В.) - дыплом фіналіста

10.                       Ансамбль «Фиеста» (настаўнік Місюкевіч А.У.) - дыплом фіналіста

11.                       Кетрыс Ягор (настаўнік Лопух М.В.) - дыплом лаўрэата III ступені

12.                      Кузьміч Аляксей (настаўнік  Лопух М.В.) – дыплом лаўрэата II ступені

13.                       Каравай Яўгеній (настаўнік Міцэвіч Н.Л.) - дыплом IIступені

14.                       Савіцкі Аляксандр (настаўнік Міцэвіч Н.Л.) - дыплом IIступені

15.                      Бараноўскі Максім (настаўнік Чаплінская В.Ф.) - дыплом II ступені

16.                       Гарахоўскі Валерый (настаўнік Чаплінская В.Ф.) - дыплом III ступені

17.                      Мікліс Віалета (настаўнік Чаплінская В.Ф.) - дыплом фіналіста

18.                       Супрановіч Ульяна (настаўнік Чаплінская В.Ф.) - дыплом фіналіста

 

Абласныя конкурсы

 

XIIМежепархіяльны фестываль-конкурс праваслаўных песнапенняў «Слава в вышних Богу»:

1.     Хор «Созвучие» (настаўнік Буйко Г.Э.) -  дыплом лаўрэата

2.     Вакальны дуэт у складзе Стэфаноўская Яны и Зенкевіч Ульяны (настаўнік Буйко Г.Э.) – дыплом дыпламанта

 

Абласны фестываль-конкурс «Юны віртуоз»:

1.     Каравай Яўгеній (настаўнік Міцэвіч Н.Л.) -  дыплом лаўрэата III ступені

2.     Кузьміч Аляксей (настаўнік Лопух М.В.) - дыплом лаўрэата III ступені

3.     Васілеўскі Вадзім (настаўнік Крыніцкая Г.А.)- дыплом лаўрэата III ступені

4.     Савіцкі Аляксандр (настаўнік Міцэвіч Н.Л.) – дыплом за паспяховае выступленне

 

Абласны адкрыты конкурс імя К.Горскага:

 

1.     Каравай Яўгеній (настаўнік Міцэвіч Н.Л.) -  дыплом II ступені

2.     Кузьміч Аляксей (настаўнік Лопух М.В.) - дыплом III ступені

3.     Васілеўскі Вадзім (настаўнік Крыніцкая Г.А.)– грамата за паспяховае выступленне

1.     Савіцкі Аляксандр (настаўнік Міцэвіч Н.Л.) – грамата за паспяховае выступленне

 

Абласная музычна-тэарэтычная алімпіяда:

1.     Айвазоўская Аліна (настаўнік Рагачова А.Д.)

2.     Буткевіч Таццяна (настаўнік Буйко Г.Э.) 

Регіянальныя конкурсы 

Районны конкурс патрыятычнай песні «За родную Беларусь»

1.     Ягела Даніла (настаўнік Шаверда А.І.)

Адкрыты конкурс выканаўцаўна гітары «Віват, гітара!»

1.     Ансамбльу складзе Каржова Мірона і Каржова Захара - дыплом лауреата III ступені