Афіцыйны сайт

Графік прыёму грамадзян

Графік приёма грамадзян і прадстаўнікоў юрыдычных асоб па асабістых пытаннях 
кіраўніцтвам Ашмянскага раённага выканаўчага камітэта на 2018 год
Прозвішча, імя, імя па бацьку Займаемая пасада Месца правядзення Дата прыёму
Сарасек 
Міраслаў
Эдмундавіч
старшыня райвыканкама 3 паверх, кабінет № 30 другая, чацвертая
серада месяца 
8.00 – 13.00. 14.00 – 15.00.
Ясюкайціс 
Віталій Вацлававіч
першы намеснік старшыні райвыканкама 4 паверх, кабінет № 46 першая, трэцяя серада месяца 
8.00 – 13.00.
Станкевіч 
Наталля Іосіфаўна
намеснік старшыні райвыканкама 3 паверх, кабінет № 30 першая, чецвёртая серада месяца 
8.00 – 13.00.
Люткоўская 
Галіна Станіславаўна
намеснік старшыні райвыканкама 5 паверх, кабінет № 66 першая, трэцяя серада месяца 
8.00 – 13.00.
Пашкоўскі 
Вадзім Мікалаевіч
намеснік старшыні райвыканкама 5 паверх, кабінет № 63 другая, чацвертая серада месяца 
8.00 – 13.00.
Юнашка 
Алла Іосіфаўна
кіраўнік спраў 3 паверх, кабінет № 28 першая, пятая серада месяца 
8.00 – 13.00.
Графік приёма грамадзян і прадстаўнікоў юрыдычных асоб па асабістых пытаннях 
начальнікамі аддзелаў Ашмянскага раённага выканаўчага камітэта на 2018 год
Прозвішча, імя, імя па бацьку Займаемая пасада Мейсца правядзення Дата прыему
Каханоўская
Людміла Антонаўна
начальнік аддзела ідэалагічнай работы, культуры і па справах моладзі Ашмянскага раённага выканаўчага камітэта 3 паверх, кабінет № 33  серада 
8.00 – 13.00 
Яўташук
Валянціна Іванаўна
намеснік старшыні камісіі па справах непаўналетніх Ашмянскага раённага выканаўчага камітэта 4 паверх, кабінет № 55 аўторак 
8.00 – 13.00
Гаруновіч
Жанна Вацлаваўна
начальнік аддзела землеупарадкавання Ашмянскага раённага выканаўчага камітэта 4 паверх, кабінет № 57 серада 
8.00 – 13.00 
Жэромская
Ганна Уладзіміраўна
начальнік упраўлення справамі Ашмянскага раённага выканаўчага камітэта 3 паверх, кабінет № 32 пятніца 
8.00 – 13.00 
Пад’ельская
Іна Віктараўна
начальнік аддзела запісу актаў грамадзянскага стану Ашмянскага раённага выканаўчага камітэта 1 паверх, кабінет № 1  серада 
8.00 – 13.00 
Баркоўская
Святлана Мікалаеўна
начальнік упраўлення адукацыі  Ашмянскага раённага выканаўчага камітэта 2 паверх, кабінет №  18 аўторак 
8.00 – 13.00 
Саўрыновіч
Алена
Анатольеўна
 начальнік аддзела эканомікі Ашмянскага раённага выканаўчага камітэта 5 паверх, кабінет №  70 серада 
8.00 – 13.00 
Шаверда
Віталій
Вацлававіч
загадчык сектара па рабоце са зваротамі грамадзян і юрыдычных асоб Ашмянскага раённага выканаўчага камітэта 1 паверх, кабінет № 6 чацвер 
8.00 – 13.00
Каханоўская
Тэрэза
Казіміраўна
загадчык юрыдычным сектарам Ашмянскага раённага выканаўчага камітэта 3 паверх, кабінет №  38 серада 
8.00 – 13.00 
Сымановіч
Аляксандр Пятровіч
начальнік аддзела арганізацыйна-кадравай работы Ашмянскага раённага выканаўчага камітэта 3 паверх, кабінет №  29  серада 
8.00 – 13.00
Мардас
Людміла Уладзіміраўна
 начальнік фінансавага аддзела Ашмянскага  раённага выканаўчага камітэта 5 паверх, кабінет №  61 серада 
8.00 – 13.00
Готка
Валерый Георгіевіч
начальнік аддзела жыллёва-камунальнай гаспадаркі Ашмянскага раённага выканаўчага камітэта 2 паверх, кабінет № 24  серада 
8.00 – 13.00 
Яшына
Галіна Уладзіміраўна
начальнік упраўлення па працы, занятасці і сацыяльнай абароне Ашмянскага раённага выканаўчага камітэта 2 паверх, кабінет №  12  серада 
8.00 – 13.00
Ромме
Ірына Мікалаеўна
начальнік аддзела архітэктуры і будаўніцтва Ашмянскага раённага выканаўчага камітэта 2 паверх, кабінет №  27 серада 
8.00 – 13.00
 
Графік прыёму грамадзян па месцы жыхарства кіраўніцтвам 
Ашмянскага раённага выканаўчага камітэту ў другім паўгоддзі 2018 года 
Прозвішча, імя, імя па бацьку Займаемая пасада Месца правядзення Дата прыему
Сарасек 
Міраслаў Эдмундавіч
старшыня райвыканкама Жупранскі 
сельвыканкам

Мураванаашмянкоўскі сельвыканкам
III квартал 


IV квартал
Ясюкайціс 
Віталій Вацлававіч
першы намеснік старшыні райвыканкама Навасёлкаўскі 
сельвыканкам

Гродзінскі 
сельвыканкам
III квартал


IV квартал
Станкевіч 
Наталля Іосіфаўна
намеснік старшыні райвыканкама Каменналогскі 
сельвыканкам

Гальшанскі 
сельвыканкам
III квартал


IV квартал
Люткоўская 
Галіна Станіславаўна
намеснік старшыні райвыканкама Барунскі 
сельвыканкам

Граўжышкоўскі 
сельвыканкам
III квартал


IV квартал
Пашкоўскі 
Вадзім Мікалаевіч
намеснік старшыні райвыканкама Крэйванцаўскі
сельвыканкам

Кальчунскі
сельвыканкам
III квартал


IV квартал