Афіцыйны сайт

Графік правядзення прамых ліній

Графік правядзення штотыднёвых (па суботах) «прамых тэлефонных ліній» кіраўніцтвам
Ашмянскага раённага выканаўчага камітэта на II квартал 2019 года

Час правядзення штотыднёвых (па суботах) «прамых тэлефонных ліній» з 9 гадзін да 12 гадзін
                                                                                                 нумар тэлефона для дазвону - 801593 4 46 16

Дата правядзення

Фамілія, імя, імя па бацьку ўпаўнаважанай асобы, якая праводзіць «прамую тэлефонную лінію»

Пасада

06.04.2019

Ясюкайціс

Віталій Вацлававіч

Першы намеснік старшыні райвыканкама

13.04.2019

Люткоўская

Галіна Станіславаўна

Намеснік старшыні райвыканкама

20.04.2019

Пашкоўскі

Вадзім Мікалаевіч

Намеснік старшыні райвыканкама

27.04.2019

Квяткевіч

Мікалай Уладзіміравіч

Старшыня Ашмянскага раённага Савета дэпутатаў

04.05.2019

Юнашка

Ала Іосіфаўна

Кіраўнік  справаў райвыканкама

11.05.2019

Станкевіч
Наталля Іосіфаўна

Намеснік старшыні райвыканкама

18.05.2019

Люткоўская

Галіна Станіславаўна

Намеснік старшыні райвыканкама

25.05.2019

Юнашка

Ала Іосіфаўна

Кіраўнік  справаў райвыканкама

01.06.2019

Пашкоўскі

Вадзім Мікалаевіч

Намеснік старшыні райвыканкама

08.06.2019

Ясюкайціс

Віталій Вацлававіч

Першы намеснік старшыні райвыканкама

15.06.2019

Станкевіч

Наталля Іосіфаўна

Намеснік старшыні райвыканкама

22.06.2019

Сарасек

Міраслаў Эдмундавіч

Старшыня

райвыканкама

29.06.2019

Квяткевіч

Мікалай Уладзіміравіч

Старшыня Ашмянскага  раённага Савета дэпутатаў


 
  
Графік правядзення "прамых ліній" кіраўнікамі структурных падраздзяленняў
Ашмянскага раённага выканаўчага камітэта на 2019 г
Прозвішча, імя, імя па бацьку

 

Займаемая пасада

 

Месца  правядзення

 

Дата, час правядзення, 
нумар тэлефона

 

Баркоўская
Святлана Мікалаеўна

 

начальнік упраўлення 
адукацыі райвыканкама

 

2 паверх, кабінет
№ 18

 

19.02.2019

14.00 – 15.00

28.05.2019

14.00 – 15.00

20.08.2019

14.00 – 15.00

26.11.2019

14.00 – 15.00

тел. 4-51-82

 

Гаруновіч
Жанна Вацлаваўна

 

начальнік аддзела 
землеўпарадкаваня райвыканкама

 

4 паверх, кабінет
№ 57

 

06.02.2019

14.00 –15.00

15.05.2019

14.00 –15.00

17.07.2019

14.00 –15.00

02.10.2019

14.00 –15.00

тел. 4-35-85

 

Готка
Валерый Георгіевіч

 

начальнік аддзела жыллёва-камунальнай 
гаспадаркі райвыканкама

 

2 паверх, кабінет
№ 24

 

13.03.2019

14.00 – 15.00

15.05.2019

14.00 – 15.00

04.09.2019

14.00 – 15.00

18.12.2019

14.00 – 15.00

тел. 4-44-93

 

Жэромская

Ганна Уладзіміраўна

 

начальнік упраўлення справамі райвыканкама

 

3 паверх, кабінет № 32

 

18.01.2019

14.00 – 15.00

26.04.2019

14.00 – 15.00

27.09.2019

14.00 – 15.00

13.12.2019

14.00 – 15.00

тел. 4-31-93

 

Александровіч
Валянціна Станіславаўна

 

Намеснік начальніка аддзела ідэалагічнай работы, культуры 
і па справах моладзі райвыканкама

 

6 паверх, кабінет
№ 92

 

23.01.2019

14.00 – 15.00

05.06.2019

14.00 – 15.00

21.08.2019

14.00 – 15.00

13.11.2019

14.00 – 15.00

тел. 4-31-90

 

Мардас
Людміла Уладзіміраўна

 

начальнік фінансавага аддзела райвыканкама

 

5 паверх, кабінет № 61

20.02.2019

14.00 – 15.00

24.04.2019

14.00 – 15.00

28.08.2019

14.00 – 15.00

13.11.2019

14.00 – 15.00

тел. 4-53-28

 

Падельская
Іна Віктараўна

 

начальнік аддзела запісу актаў грамадзянскага 
стану райвыканкама

 

1 паверх, кабінет
№ 1

 

13.02.2019

14.00 – 15.00

17.04.2019

14.00 – 15.00

18.09.2019

14.00 – 15.00

11.12.2019

14.00 – 15.00

тел. 4-31-93

Ромма
Ірына Мікалаеўна

 

начальнік аддзела архітэктуры і 
будаўніцтва райвыканкама

 

2 паверх, кабінет
№ 27

 

27.03.2019

14.00 – 15.00

22.05.2019

14.00 – 15.00

24.07.2019

14.00 – 15.00

30.10.2019

14.00 – 15.00

тел. 7-14-55

 

Саўрыновіч
Алена Анатольеўна

 

начальнік аддзела эканомікі райвыканкама

 

5 паверх, кабінет
№ 70

 

20.03.2019

14.00 – 15.00

05.06.2019

14.00 – 15.00

09.10.2019

14.00 – 15.00

04.12.2019

14.00 – 15.00

тел. 4-32-18

 

Сымановіч
Аляксандр Пятровіч

 

начальнік аддзела арганізацыйна-кадравай 
работы райвыканкама

 

3 паверх, кабінет
№ 29

 

30.01.2019

14.00 – 15.00

12.06.2019

14.00 – 15.00

25.09.2019

14.00 – 15.00

27.11.2019

14.00 – 15.00

тел. 4-32-16

 

Шаверда
Віталій Вацлававіч

 

начальнік аддзела па юрыдычнай працы,  
зваротам грамадзян і юрыдычных асоб
 райвыканкама

 

1 паверх, кабінет
№ 6

 

14.02.2019

14.00 – 15.00

04.04.2019

14.00 – 15.00

01.08.2019

14.00 – 15.00

19.12.2019

14.00 – 15.00

тел. 4-31-91

 

Яўташук
Валянціна Іванаўна

 

намеснік старшыні камісіі па справах 
непаўналетніх райвыканкама

 

4 паверх, кабінет
№ 55

 

22.01.2019

14.00 –15.00

04.06.2019

14.00 –15.00

03.09.2019

14.00 –15.00

10.12.2019

14.00 –15.00

тел. 4-31-66

Яшына
Галіна Уладзіміраўна

 

начальнік упраўлення па працы, занятасцi i 
сацыяльнай абароне райвыканкама

 

2 паверх, кабінет
№ 12

 

30.01.2019

14.00 – 15.00

10.04.2019

14.00 – 15.00

11.09.2019

14.00 – 15.00

20.11.2019

14.00 – 15.00

тел. 4-41-57