Афіцыйны сайт

Графік прыёму грамадзян

Графік
прыёму грамадзян і прадстаўнікоў юрыдычных асоб па асабістых пытаннях кіраўніцтвам
Ашмянскага раённага выканаўчага камітэта на 2021 год
 

 

Прозвішча, Імя,

Імя па бацьку

 

Займаемая пасада

 

Месца правядзення

 

Дата, час правядзення, прыема

 

Гершгорын

Уладзіслаў Уладзіміравіч

 

старшыня райвыканкама

5 паверх, кабінет

№ 71

 

другая, чацвёртая серада месяца

8.00 - 13.00.

 

Гардзей

Андрэй Валер'евіч

 

першы намеснік старшыні райвыканкама

 

4 паверх, кабінет

№ 46

 

першая, трэцяя серада месяца

8.00 - 13.00.

 

Клышэўскі

Андрэй Іванавіч

 намеснік старшыні райвыканкама  5 паверх, кабінет

№ 63
 другая, чацвёртая серада месяца

8.00 - 13.00

Станкевіч

Наталля Іосіфаўна

 

намеснік старшыні райвыканкама

3 паверх, кабінет

№ 30

 

першая, чацвёртая серада месяца

8.00 - 13.00.

 

 

Юнашка

Ала Іосіфаўна

 

кіраўнік спраў райвыканкама

 

3 паверх, кабінет

№ 28

першая, пятая серада месяца

8.00 - 13.00.

 

Графік
прыёму грамадзян па месцы жыхарства кіраўніцтвам
Ашмянскага раённага выканаўчага камітэта ў першым паўгоддзі 2021 года

 

Прозвішча, Імя, Імя па бацьку

 

Займаемая пасада

 

Месца правядзення

 

Дата правядзення прыема

Гершгорын

Уладзіслаў Уладзіміравіч

 

старшыня райвыканкама

Мураванаашмянкоўскі сельвыканкам

 

Крэйванцаўскі сельвыканкам

I квартал

 

 

II квартал

Гардзей

Андрэй Валер’евіч

 

першы намеснік старшыні райвыканкама

 

Жупранскі сельвыканкам

 

Гальшанскі сельвыканкам

I квартал

 

 

II квартал

Клышэўскі

Андрэй Іванавіч
намеснік старшыні райвыканкама Барунскі сельвыканкам

Граўжышкоўскі сельвыканкам
 I квартал


II квартал

Станкевіч

Наталля Іосіфаўна

 

намеснік старшыні райвыканкама

Наваселкаўскі сельвыканкам

 

Каменналогскі сельвыканкам

I квартал

 

 

II квартал

Юнашка

Ала Іосіфаўна

 

кіраўнік спраў райвыканкама

 

 

Кальчунскі сельвыканкам

 

Гродзінскі сельвыканкам

I квартал

 

 

II квартал


Графік
прыёму грамадзян і прадстаўнікоў юрыдычных асоб па асабістых пытаннях кіраўнікамі
структурных падраздзяленняў Ашмянскага раённага выканаўчага камітэта на 2021 год

  

Прозвішча, Імя, Імя па бацьку

 

Займаемая пасада

 

Месца правядзення

 

Дата, час правядзення, прыема

 

Астрамович

Кацярына Аляксандраўна

 

Начальнік аддзела ідэалагічнай работы, культуры і па справах моладзі райвыканкама

 

3 паверх, кабінет

№ 33

 

Серада

8.00 – 13.00

 

 

Баркоўская

Святлана Мікалаеўна

 

Начальнік упраўлення адукацыі

 

2 паверх, кабінет

№ 18

 

Аўторак

8.00 – 13.00

Багдановіч

Аксана Генрыхаўна

 

Начальнік аддзела арганізацыйна-кадравай работы райвыканкама

 

3 паверх, кабінет

№ 29

 

Серада

8.00 – 13.00

 

Гарунович

Жанна Вацлаваўна

 

Начальнік аддзела землеўпарадкавнню службы райвыканкама

 

4 паверх, кабінет

№ 57

 

Серада

8.00 – 13.00

 

Жэромская

Ганна Уладзіміраўна

 

Начальнік упраўлення справамі райвыканкама

 

3 паверх, кабінет № 32

 

Пятніца

8.00 – 13.00

 

Мардас

Людміла Уладзіміраўна

 

Начальнік фінансавага аддзела райвыканкама

 

5 паверх, кабінет № 61

Серада

8.00 – 13.00

 

Пад’ельская

Іна Віктараўна

 

Начальнік аддзела запісу актаў грамадзянскага стану райвыканкама

 

1 паверх, кабінет

№ 1

 

Серада

8.00 – 13.00

 

Ромма

Ірына Мікалаеўна

 

Начальнік упраўлення архітэктуры, будаўніцтва і жыллёва-камунальнай гаспадаркі райвыканкама

 

2 паверх, кабінет

№ 27

 

Серада

8.00 – 13.00

 

Саўрынович

Алена Анатольеўна

 

Начальнік аддзела эканомікі райвыканкама

 

5 паверх, кабінет

№ 70

 

Серада

8.00 – 13.00

 

Шаверда

Віталій Вацлававіч

 

Начальнік аддзела па юрыдычнай працы, зваротам грамадзян і юрыдычных асоб райвыканкама

 

3 паверх, кабінет

№ 38

 

Чацвер

8.00 – 13.00

 

Яўташук

Валянціна Іванаўна

 

Намеснік старшыні камісіі па справах непаўналетніх райвыканкама

 

4 паверх, кабінет

№ 55

 

Аўторак

8.00 – 13.00

Яшына

Галіна Уладзіміраўна

 

Начальнік упраўлення па працы, занятасцi i сацыяльнай абароне райвыканкама

 

2 паверх, кабінет

№ 12

 

Серада

8.00 – 13.00